Wpisy ocen z egzaminu z Metodyki pracy z rodziną (dr Z. Frączek)
    ania123 pisze:

    7 lipca oceny a wtedy nie zrobi wpisów trzeba 2 razy jechac?:/

Dlaczego dwa razy, wpisy będą tylko 10 lipca.


  PRZEJDŹ NA FORUM