Wpisy ocen z egzaminu z Metodyki pracy z rodziną (dr Z. Frączek)
ania123
pisze:
7 lipca oceny a wtedy nie zrobi wpisów trzeba 2 razy jechac?:/
Dlaczego dwa razy, wpisy będą tylko 10 lipca.
PRZEJDŹ NA FORUM