| Medycyna społeczna - dr A. Grzywa -Bilkiewicz |
| 16.06.2012 mamy zajęcia z dr Grzywa - Bilikiewicz a już następnego dnia rano mamy egzamin??? a gdzie czas na naukę?? podbijam pytanie czy może są podane zagadnienia jak w poprzednim semestrze?? Niestety nie byłam wczoraj na zajęciach ponieważ musiałam być w pracy więc czy ktoś może podzielić się notatkami/ materiałami?? |