Kiedy oceny z testu z dnia 05.05.2012
Eee to dziwne, że grupa gw02 pisała 27 i nie ma wyników jeszcze wesoły swoją drogą każdy by zrozumiał że chodzi o naszą zerówkę z 28 ... nie podejrzewałam, że osoba z gw02 tu zagląda zakręcony

To my z 5 maja możemy poczekac jeszcze na wyniki smutny


  PRZEJDŹ NA FORUM