TERMIN EGZAMINU ,,ZARZADZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI dr J.STROJNY
Mam jeszcze jedno pytanie czy ma ktoś wszystkie notatki od dr Strojnego? Jeżeli tak to możecie je umieścić na wspólnej poczcie? Z góry dzięki.
PRZEJDŹ NA FORUM