PRZEPISYWANIE OCEN NA ZALICZENIE PRZEDMINTU
30 godzin z wykładów i z ćwiczeń razem?! Czy z jednego przedmiotu ( wykłady, ćwiczenia ) 30 godz?!?
Jeśli ktoś ma po 15 z tego i z tego to mam nadzieję, że też się liczy
PRZEJDŹ NA FORUM