WISY OCEN U prof.O.OSWY
Tak ale także powiedział że Ci co pracy nie oddali mają egzamin ustny (i Ci co mieli ocene do przepisania także ale tego nie jestem pewna na 100%) może zapomni i wszystko będzie dobrze bo na ustnym jest ciężko
PRZEJDŹ NA FORUM