OPŁATY SĄDOWE-mgr K.ŻOŁNIERCZUK
czyli w sobootę 04.02 nie mamy zajęć ani zaliczenia z tego przedmiotu???? w takim razie co mamy zamiast tego???


  PRZEJDŹ NA FORUM