dido pisze: witam mam pytanie odnośnie przepisywania ocen, czy dr Feret przepisuje ocenę z zaliczenia czy egzaminu? jeżeli miałam z tego przedmiotu i egz i zaliczenie na innej uczelni, a mam dwie różne oceny to która będzie przepisywana?
wyciągnie z tych ocen średnią i taką wpisze 
A tak poważnie mówiąc to nikt jej nie pytał o taką kwestie. Wiadome jest tylko jedno: że przepisuje ocenę |