PRZEPISANIE OCEN U dr W.KONASZCZUKA.
EJ WŁAŚNIE !! !! BYŁO PODANE , ŻE OD 4.0. Ja też mam 4.0. i w ogóle nie szykowałam się na pisanie pracy Skąd teraz wezmę książki ??
PRZEJDŹ NA FORUM