INDEKSY
Karty egzaminacyjne zgodnie z informacją z dziekanatu powinny być w sobotę. Jeżeli będą to do odbioru u starościn grup.
Karty otrzymają te osoby, które mają uregulowane wszystkie płatności.
PRZEJDŹ NA FORUM