Promotor dr B. Sowa - seminarium dyplomowe
W zasadzie p. Anno wesoły to nie było nic takiego aż bardzo ważnego omawiane.

Następne spotkanie seminaryjne planowane jest na następnym zjeździe bodajże 7.01 - na początkowych spotkaniach będzie omawiane jak pisać prace etc ma podać także ew. zagadnienia tematyczne pracy. Na zaliczenie semestru obowiązuje skonkretyzowanie tematu pracy i ogólna myśl co pisać i tyle oczko

Aha i była prośba ze strony p. dr aby na początkowych spotkaniach pojawiać się systematycznie wesoły aby później nie było problemów z pisaniem prac.

P.s. Najważniejsze
Jeśli ktoś pisał prace licencjacką związaną z problematyką rachunkowości - może kontynuować czy też rozszerzyć dany temat wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM