| Promotor dr B. Sowa - seminarium dyplomowe |
| W zasadzie p. Anno Następne spotkanie seminaryjne planowane jest na następnym zjeździe bodajże 7.01 - na początkowych spotkaniach będzie omawiane jak pisać prace etc ma podać także ew. zagadnienia tematyczne pracy. Na zaliczenie semestru obowiązuje skonkretyzowanie tematu pracy i ogólna myśl co pisać i tyle Aha i była prośba ze strony p. dr aby na początkowych spotkaniach pojawiać się systematycznie P.s. Najważniejsze Jeśli ktoś pisał prace licencjacką związaną z problematyką rachunkowości - może kontynuować czy też rozszerzyć dany temat |