PRZEPIS OCENY U MGR KUBAS-HUL
PROSZĘ NAPISZCIE CZY NA NIEDZIELNYCH WYKŁADACH ROBIONA BYŁA LISTA OBECNOŚCI?
PRZEJDŹ NA FORUM