Promotor dr B. Sowa - seminarium dyplomowe
Jeszcze nie mam oficjalnej informacji w sprawie seminarium...ale w najbliższą sobotę będzie można podejść do p. dr Sowy, bowiem ma dyżur w godz 11-11.45 w sali 2.05

(taka informacja jet w rozpisce dyżurów na stronie uczelni)

Z rozpiski wynika też, że spotkać można p. dr Sowa na kolejnych zjazdach wesoły


  PRZEJDŹ NA FORUM