Promotor dr B. Sowa - seminarium dyplomowe
fjolka
pisze:
a może 23 lub 24 marca zorganizować seminarium, wtedy co mamy zjazd??
fjolka myślę, że i wtedy też będzie seminarium
Postaram Ci się to załatwić
PRZEJDŹ NA FORUM