Promotor dr B. Sowa - seminarium dyplomowe
    fjolka pisze:

    a może 23 lub 24 marca zorganizować seminarium, wtedy co mamy zjazd??oczko


fjolka myślę, że i wtedy też będzie seminarium wesoły

Postaram Ci się to załatwić bardzo szczęśliwy


  PRZEJDŹ NA FORUM