| OCENY I WPISY OCEN U dr.J.KISIELEWICZ,, KULTURA ADMINISTROWANIA'' |
| no wlasnie nie wiadomo czy można jeszcze składać prace ;/ w innych grupach podawał termin do marca ;/ pozniej nagle sie zmienilo, ze 16 zbierał prace z dziekanatu i nie wiadomo czy można jeszcze zostawiać czy juz nie |