| OCENY I WPISY OCEN U dr.J.KISIELEWICZ,, KULTURA ADMINISTROWANIA'' |
| Mam wielką prośbę do kogoś kto będzie w najbliższym czasie na uczelni, mój indeks leży już od kilku tygodni w szufladzie w dziekanacie a jako, że zbliżają się liczne wpisy prosiłabym aby ktoś sprawdził czy napewno się gdzieś nie zabłąkał, ja od jakiegoś czasu mieszkam zdala od Rzesz wiec nawet nie mam jak do nieo dotrzec a jesli go tam nie ma to wolalabym przynajmniej wiedzieć ;P Bardzo proszę jeśli ktoś poświęci chwilkę żeby przejrzeć indeksy - Maria Wojdyła 43719 |