Seminarium - luty 2013
I jak zwykle pytanie kto ma się stawic u dr Lulek na seminarium?? Bo to tylko 3 godzinki to przypuszczam, że nie dla wszystkich ale moge sie mylic, jednak prosze o odp. Z góry dziękuje.
PRZEJD NA FORUM