OCENY z TESTU/PRACY ZALICZENIOWEJ
Finanse przedsiębiorstw dr Pukała
    Anusia pisze:

    A co sie stanie z osobami które dostały oceny 2,0 jak maja sie uporac z zaliczeniem


Też zapytam o to dr-a. Nie wiem czy jest sens aby był to jakiś specjalny termin tzn. rezerwacja sali itd. /dla 4-5 osób/. Tak więc moja propozycja jest taka: albo napisać prace z tych tematów co były (z tym, że pewnie krótki czas do napisania) lub zorganizować się te 4-5 osób i podejść na dyżurze do d-ra i załatwić to zaliczenie 'od ręki' np. test.

Mogę poddać te propozycje dr-owi do rozważenia, ale nie ręcze że się zgodzi wesoły.

Co koleżanka na to i pozostałe osoby, które nie zaliczyły??


  PRZEJDŹ NA FORUM