Promotor: dr ZofiaFrączek
Podaję treść meila od Pani dr Zofii Frączek:
W związku z tym, że coś ciągle jest nie tak z terminami seminariów i 14.X, godz. 8.00, na seminarium przyszło tylko 2 osoby (pozostali Państwo podobno byli 13.X), odbyłam rozmowę z Paniami w dziekanacie i ustaliłyśmy, że następne seminarium odbędzie się 4.11. 2012r, godz. 17.00 - studenci podobno prosili, żeby przynajmniej niektóre spotkania odbywały się po zajęciach, bo na rano nie mogą dojechać.
A kolejne 13.01. 2013r, godz. 8.00.

Proszę wszystkich o przyniesienie na następne seminarium części teoretycznej pracy.

Proszę nie zapominać o konsultacjach odbywających się co drugi wtorek. Najbliższe już jutro.



  PRZEJDŹ NA FORUM